Sizden hoşlanıyor mu, anlamanın yolları

Tatlı heyecanlar bunlar

0
498

Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamadığınız ve anlamak için yanıp tutuştuğunuz bir erkek mi var acaba tatlı hanımlar? Arkadaşlarınıza öğüt vermek konusunda üstünüze yok ama sıra kendinize gelince tıkanıp kaldınız. Arkadaşça mı yoksa flörtözce mi yaklaşıyor acaba? Aşağıda yazan 7 ipucunu okuduktan sonra gerçeği öğrenmeye hazır olun!

1. BAKIŞLARINI KAÇIRAN DOMATESE DÖNÜŞÜYORSA!

Birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın en klişe yöntemlerinden biri. Eğer size “hülyalı gözler”le bakıyor ve göz göze geldiğiniz anda da gözlerini kaçırıyor, bir de üstüne yanakları kızarıyorsa bravo yakaladınız onu, doğru yoldasınız aynen devam!

2. VÜCUT DİLİNE KULAK VERİN!

Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın en kolay yollarından biri de vücut dilini incelemekten geçer. Eğer yanınızdayken gergin görünüyor, gereğinden fazla ve saçma sapan el hareketleri yapıyor, kekeliyor, olur olmaz yerlerde manasız/aşırı tepkiler veriyor ya da sakarlığı tutuyorsa ki biz bunlara “sevimli beceriksizlikler” diyoruz, bu ilişki evliliğe doğru gider mi bilemeyiz ama yeni erkek arkadaşınıza şimdiden selam ederiz.

3. ARKADAŞLARI HER ZAMANKİNDEN DAHA ŞAKACI İSE!

Kızlar dinleyin! Eğer yakın arkadaşları sizin yanınızdayken onunla her zamankinden daha çok dalga geçiyor ve o da her defasında alttan alıyorsa zavallı çocuğun büyük bir sırrını bildiklerindendir. Arkadaşlar arasındaki klasik, zararsız tehtit oyunlarına tanık oluyorsunuz, keyfini çıkarın. Size olan ilgisini onlara anlatma gafletinde bulunmuş. Sevimli ama değil mi? Bir öpücüğü haketmiş olabilir!

4. DİYET PROGRAMINIZA BİLE DİKKAT KESİLİYORSA!

Eğer minik peluş oyuncaklara olan ilginizi ya da diyet programınızı can kulağı ile dinliyorsa artık şüphe götürmez bir gerçek ki sizden hoş-la-nı-yor! Hakkınızda tüm detayları öğrenmek ve ilgi alanlarınızla ilgilenmek onu, sizinle baş başa geçireceği bir akşamın kestirme yollarına çıkaran yegane anahtar!

5. YERSİZ İLTİFATLAR EDİYORSA!

Eğer çok terliyken veya malum sebeplerden dolayı sivilceler sarmışken dört bir yanınızı, ya da saçınızın inatla şekil almadığı bir zamansa ve tüm bunlara rağmen size iltifat ediyorsa çoktan ağınıza düşmüş demektir. O saçlarla bile sizi beğeniyorsa küçük bir öpücük için eğildiğinde geri çevirmek olmaz, adil olun!

6. “SATAŞMA VAR”SA!

Sevdiği kıza çimdik atıp kaçmaca ya da onu sinir etmece ilkokul sıralarında kalmadı maalesef bayanlar, bunu sakın unutmayın! Erkekler (bazen koca bebek lafı nasıl da yakışıyor onlara), hoşlandıklarını karşı tarafa sataşarak belli etmeye çalışırlar bazen. Size takıldığı böyle zamanlarda esprili flörtöz yönünüzü göstermenin tam zamanıdır, sakın kaçırmayın!

7. SANAL MECRALARDA DA KONUŞMAYA ÇALIŞIYORSA!

Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın bir diğer yolu da sosyal paylaşım sitelerinden veya sohbet uygulamaları ile sizinle ne kadar sıklıkla iletişime geçmeye çalışıyor olduğu. Eğer kullanıyor da, hala Facebook’tan size arkadaşlık talebi yollamadı ise mesela, şüphelenmeye başlasanız iyi olur. Eğer sık sık sizinle internet üzerinden de iletişime geçmeye çalışıyorsa artı puan. Bazı erkekler yüz yüzeyken olamadıkları kadar cesur olurlar sanal ortamlarda. Belki de duygularını yazmak için uygun zamanı bekliyordur. Ona bu fırsatı verin!

 

CEVAP VER