Murat Boz-Aslı Enver evlenecek mi?

Herhalde...

0
596

Kardeşim Benim filminde beraber başrol oynayan Muraz Boz ve Aslı Enver klişe tabir olacak ama, “doludizgin bir aşka yelken açtılar” tatlı hanımlar. Nasıl, magazin cümlesi oldu mu layığıyla? 🙂 Her ne kadar normalde başkasının aşkından bize ne diyebilecek de olsak, konu ünlü insanlar olunca merak katsayımız bir yükselişe geçiyor.

Murat Boz, uzun yıllardır beraber olduğu Eliz Sakuçoğlu’ndan, Aslı Enver de 3 yıllık evlilikten sonra Birkan Sokullu’dan yakın geçmişte ayrılmıştı. İkili, şimdi hızlı bir şekilde sürdürüyor beraberliklerini. Hızlıdan kastımız, aslında nişan ve düğün tarihinin belli olduğu filan söyleniyordu, ama o işler biraz ertelenmişe benziyor. Şu an için düğün tarihi belli değil, bakalım o konuda neler olacak. Biz şimdilik, sosyal medyada da aşklarını paylaşmaktan çekinmeyen sıcak kanlı çiftin fotoğraflarına bir bakalım.

murat-boz-asli-enver-6 murat-boz-asli-enver-4 murat-boz-asli-enver-2 murat-boz-asli-enver murat-boz-asli-enver-10 murat-boz-asli-enver-9 murat-boz-asli-enver-7 murat-boz-asli-enver-5 murat-boz-asli-enver-3 murat-boz-asli-enver-1

CEVAP VER