Mücevher gibi geçici dövmeler

Yaza çok yakışan tatlılıklar bunlar

0
427

Screen Shot 2015-06-18 at 11.33.51

Metalik geçici dövmeler birkaç senedir çok seviliyor. Biz de bayılıyoruz, yalan değil. Hoşumuza gitti, güzellerinden seçip derledik tatlı hanımlar.

Screen Shot 2015-06-18 at 11.30.57

Bu flash tattoo parlak geçici dövmeler nasıl uygulanır? Çok kolay. Üstündeki jelatini ayırıyorsunuz. Vücudunuzun istediğiniz kısmı üstüne, jelatinini ayırdığınız tarafı koyuyorsunuz. Yani dövme kağıdının arkasını görüyor olacaksınız. Islak bir havluyu, kağıdın üzerine koyup iyice bastırıyorsunuz. 30 saniye bu şekilde tutuyorsunuz. Havluyu kaldırıyorsunuz. Kağıdı yavaş ve dikkatli bir şekilde bir ucundan başlayarak kaldırıyorsunuz. Dövmenin oturmamış kısmı kaldıysa, havlunuzun ucuyla kibar bir şekilde bastırarak yapıştırabilirsiniz.

Screen Shot 2015-06-18 at 11.30.38

Peki bu geçici dövmeler nasıl çıkartılır? Zaten zamanla kendisi çıkacak ama yarım yamalak kalmasını istemezsiniz. İyi görünmez. İki yöntemle tam olarak çıkartabilirsiniz: 1. Seloteyp bantla birkaç seferde ağda bandı çeker gibi kalan dövmenin üstüne bastırıp kaldırarak, 2. Asetonlu pamukla silerek.

gecici-flash-tatoo-dovme-modeli-5

Parlak geçici dövmeler nereden bulunur derseniz, internette küçük bir arama ile artık pek çok yerden satın alabileceğinizi göreceksiniz. Şimdi biz boş yere reklamını yapmayalım 😉

gecici-flash-tatoo-dovme-modeli-4

gecici-flash-tatoo-dovme-modeli-3

gecici-flash-tatoo-dovme-modeli-2

gecici-flash-tatoo-dovme-modeli-1

gecici-flash-tatoo-dovme-modeli

CEVAP VER