İşe yarar güzellik sırları

Hem de kolay malzemelerle

0
352

scarlett

Bazı ünlü ve güzel kadınlar biz fanilerle birkaç güzellik sırrını paylaşmış tatlı hanımlar. Siz zaten çok güzelsiniz olduğunuz gibi ama yine de insan işe yarar bilgiye açık olmalı. Yeri gelir, lazım olur. Korkmayın, kuş sütü kremi ve havyar özü hapından daha ulaşılabilir malzemeler var listede. Ve de resmen hepsi denenesi. Mesela Scarlett Johansson, yüzünü elma sirkesi ile yıkıyormuş. Organik elma sirkesi bulduğunuz zaman zaten kaçırmayın. Her derde deva.

Screen Shot 2014-08-10 at 12.49.34

2. Miranda Kerr saçlarının parlaması için zeytinyağı ve limon suyu karışımı kullanıyormuş. Haftada bir, bu karışımı saçınızda bekletip sonra yıkayın. Daha iyisini görmemiş Miranda Hanım. Aramızda zaten yapan var mı?

christina

3. Dolgun vücutta bir dünya markası olarak Christina Hendricks, fotoğraf çekimleri öncesi vücut losyonuna biraz fondöten karıştırıyormuş. Özel günlerde denenebilir ama çok açık renk giyiniyorsak dikkat etsek iyi olur bizce.

denise

4. Denise Richards’ın saçları hakikaten şahane. Bir formülü varmış: 1 ezilmiş avokado, 1/2 bardak hindistan cevizi sütü, 2 yemek kaşığı zeytinyağı karıştırılacak, biraz ısıtılacak, maske olarak saça uygulanacak. Diplere masaj yapılacak. Soğuk suyla durulanacak. Vallahi denemek lazım.

Screen Shot 2014-08-10 at 14.56.32

5. Kate Hudson, sabah aynada yorgun bir surat görürse, yüzünü buzlu suyla yıkıyormuş. Zaten soğuk suyla yüz yıkamak lazım ama hele ki buzlusu iyice kendimize getirir bizi. Yapalım.

Tidus for dream-celebs.com

6. Tüm zamanların en güzel kadınlarından biri olan Cindy Crawford, sütle suyu karıştırıp gün içinde ara sıra yüzüne sıkıyormuş. Olur bu da.

hberry

7. Halle Berry, duş jeline öğütülmüş kahve koyarak peeling etkisi yaratıyormuş. Harika fikir.

Screen Shot 2014-08-10 at 15.50.33

8. Shailene Woodley, sabahları hindistan cevizi ya da susam yağı ile gargara yapıyormuş. Dişler beyazlıyormuş, diş plakları zayıflıyormuş. Bir yaşımıza daha girdik ve de denemeye değer diyoruz.

rachel

9. Rachel Bilson, makyajını vazelin ile çıkarıyormuş. Vallahi.

emma

10. Şirinlik abidesi Emma Stone, yüzünde üzüm çekirdeği yağı kullanıyormuş. Çok kuru bir cildi varmış ve bu yöntem işine yarıyormuş.

 

CEVAP VER