“İçerde” dizisinin içine bir bakalım

İçi sizi, dışı bizi yakar

0
543

Yerli diziler arasında yeni dönemde çok parlayacak bir yapım var: İçerde. Kaliteli, eli yüzü düzgün bir dizi. Bölüm uzunluğu fazla olsa da, kendini izleten, oyuncu kadrosuyla da parlayan bir yapım olmuş. Bazı söylentilere göre diziyi tek sezonda bitirmeyi de düşünüyorlarmış. Öyle bile olsa izlemeye değer.

Konusuna bakalım kısaca: Başroldeki Sarp karakteri, babası hapiste, kardeşi kaçırılmış, zorluklardan geçtiği hayata tutunup polis olmak üzere eğtim alan bir genç. İstanbul Organize Suçlar ve Kaçakçılıkla Mücadele Şubesi’nin müdürü olan Yusuf’un ekibine katılıyor. Ancak babası ile ilgili bir anlaşmazlık oluyor ve Yusuf, Sarp’ı mezun olmasına 1 hafta varken Polis Akademisi’nden attırıyor. Fakat sarp, mezuniyet törenine katılıp Yusuf’a silah çekiyor. 1 sene hapiste kalıyor. Çıkınca da polislerin karşısında yer alan hayata katılmış biri oluyor.

Diğer başrol karakterimiz Mert, Sarp’ın akademiden arkadaşı. Fakat şimdi iki ayrı taraftalar. Yalnız işler burada karışıyor. Aslında Mert, Sarp’ın kaçırılan kardeşi Umut.

Başrollerde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Nihal Koldaş ve Rıza Kocaoğlu yer alıyor.

icerde-sahne icerde-mert-kimdir icerde-sarp-kimdir icerde-oyunculari screen-shot-2016-10-18-at-16-11-27

CEVAP VER