Eşinizi mutlu etmenin astrolojik yolları!

Yani burçların yatak odasına etkileri

0
598

İlişkilerde burcunuzun etkisi var mıdır tatlı hanımlar, ne dersiniz? Doğduğumuz an güneşin bulunduğu pozisyona göre belli olan burcumuz, genel karakterimiz hakkında bir takım bilgiler sunmakta malumunuz. Bu bilgiler bize ilişkilerimize dair de ipuçları verebiliyor. Bu yazı da, ilişkinin yatak odasındaki bölümü ile ilgili. Bakalım işimize yarayacak şeyler çıkacak mı…

Koç (21 Mart-19 Nisan)
Koçlar kibarlıktan değil, cesur ve saldırgan davranış şekillerinden hoşlanırlar yatakta. Bir öpücük için izin isteyip centilmen/sevimli olmak yerine taktik, avına kitlenmiş bir panter gibi yaklaş ve ödülü kap şeklinde olmalıdır.

Boğa (20 Mayıs 20 Nisan)
Sakin ve sabırlı olan “boğa”yı kapar! Hediyelerden ve ön sevişme faslının uzun olmasından hoşlanan boğalar genel olarak romantik ve şevkatli dokunuşlardan zevk alırlar.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)
İkizler genelde tek eşlilikten pek hoşlanmazlar. O yüzden partnerinizi elinizde tutmak için yatakta tabiri caiz ise binbir takla atmanız gerekebilir. Değişik rol modelleri ve pozisyonlar onu size bağlayacak yoldan geçen ipuçları.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)
Tek eşlilik taraftarı yengeçler için çok evcildir söylemi yatakta da geçerli. Değişik mekanlarda ve insanlarla beraber olmak onlara göre değil. Romantiklerdir ve hassas hareketlerden hoşlanırlar. Loş bir ortam ve kısık bir müzik elinizdeki yengeci kapana kıstırmak için yapılması gereken yöntemlerden biri.

Aslan (22 Ağustos 23 Temmuz)
Zorlu burçlardan biridir aslan. Hem sevgi ve şevkat bekler hem de şehvet ister. Yatakta da iltifat almaktan hoşlanır. Onunla birlikte olduğunuz için kendinizi ne kadar iyi hissettiğinizi belli ettiğiniz derecede “yatak keyfi”niz artar.

Başak (22 Eylül 23 Ağustos)
Detaycı ve mükemmelliyetçi olan başaklar yatakta da bu özellikleri ile bilinirler. Her şeyin en iyisi olmasını istedikleri için genelde tek gecelik alelacele olan ilişki modelleri onlara çekici gelmez. Hijyen onlar için çok önemlidir. Ön sevişme olarak birlikte duş almayı önerirseniz mesela, size aşık olması an meselesi!

Terazi (22 Ekim 23 Eylül)
Terazi için öpüşmek çok hassas bir mevzudur. Tavlamaya çalıştığınız bir terazi ise, ilk gece öncesi öpüşme tekniğinizi gözden geçirmenizde fayda var. Zira aklını başından almak için ilk testi dudaklarınızla vereceksiniz. Kendi dış görünümüne önem veren terazi, partnerinden de aynı özeni bekler. Bohem ve salaş havalar onu pek etkilemez.

Akrep (21 Kasım 23 Ekim)
Sekse en düşkün burçlardan biridir akrep. Dış görünümünüz, hijyen hassasiyetiniz, bohem tarzınız veya romantik hareketleriniz onun için pek de önemli değildir, yeter ki yatakta yeteri kadar ateşli olun. Yönetilmekten ve olmadık zamanlarda baştan çıkarılmaktan hoşlanırlar. Mesela sinemada ya da bir konserde sizden gelecek ani atılımlar, geceleri sizi düşünmeden uyuyamamasını istiyorsanız denemeniz gereken taktikler arasında.

Yay (21 Aralık 22 Kasım)
Şakacı ve mecaraperesttir. Afacan çocuklar gibi muzurluk yapmaktan ve alışılagelmişin dışında pozisyonlar denemekten hoşlanır. Pek tabii sıradan mekanlarda sevişmek de pek yaylara göre değildir. Örneğin eğer bir kamp gezisine çıkıyorsanız, ne yapıp edip orada sizi sıkıştıracağından şüpheniz olmasın, hazırlıklı olun!

Oğlak (19 Ocak 22 Aralık)
Seksin ciddi bir iş olduğunu düşündüklerinden dolayı genelde tek eşlidirler ve yatakta fedakardırlar. Mesafeli görünüşleri altında şefkatli bir aşk erkeği vardır. O duvarı yıkarsanız yaşadınız yani!

Kova (18 Şubat 20 Ocak)
Gizemli kadınlardan ve seks oyunlarından hoşlanan kova erkekleri, sosyal yaşamlarında istikrarlı bir karakter yansıtsalar da ilişkilerinde pek de değillerdir. Çok eşliliği tercih eden burçlar arasındadır. Dikkat etmek lazım olabilir.

Balık (20 Mart 19 Şubat)
Her türlü masaja karşı hassas olan balıkların uyarılmaları için ufak dokunuşlar yeterlidir. Romantik ve uzun ilişki arzusu içindedirler. Sevgi ve ilginizi belli ederseniz sizi mutlu etmek için yapmayacakları şey yoktur.

 

CEVAP VER