Cesur ve Güzel ile ilgili dolu dolu

0
570

Şu an yerli dizi piyasasını her halde en çok etkileyen dizilerden biri Cesur ve Güzel. Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getirmek kimin fikri idiyse tebrik ediyoruz çünkü gerçekten çok yakışmışlar. Bunu sadece fotoğraflara bakarak bile anlamak mümkün. Siz de izliyorsunuzdur diye tahmin ediyoruz diziyi. İki oyuncu da çok yetenekli ama ilk anda insan güzelliklerine ve ışıklarına takılmadan edemiyor. Dizi de bunun üzerine zaten yeterince oynuyor.

Cesur isimli kahramanımızın büyük şehir hayatını bırakıp daha kırsal bir bölgeye yerleşmesiyle başlayan dizi, göç ettiği yerin en zengini olan ailenin kızı Sühan ile karşılaşmasıyla kendini buluyor. Cesur ile Sühan’ın ilk karşılaştığı at binme sahnesi, zaten dizinin kıvılcımlandığını izleyiciye anında hissettiriyor. Görelim:

Elbette ki çiftimiz birbirine ilk görüşte aşık oluyor. Gelin görün ki burada bir Romeo ve Juliet hikayesi devreye giriyor: Cesur ve Sühan’ın ailelerinin geçmişte yaşanan husumetler nedeniyle birbirine düşman olduğunu öğreniyoruz. Elbette aileler bu aşka mani olmak istiyor ve önleri kesiliyor. Olaylar böylece gelişiyor.

Cesur: Biliyorsun, ben daha kötü yerlerde de kaldım.

Sühan: Ona zarar vermişsin!

Cesur ve Güzel, iyi bir izleyici oranı yakalayarak sağlam bir giriş yaptı. Bu arada not düşelim: Dizinin çekimlerinin bir bölümü Beykoz Cumhuriyet Köyü’ndeki cam sanat okulu Cam Ocağı‘nda yapılıyor. Hani belki yolunuzu düşürmek istersiniz diye söylüyoruz 🙂

CEVAP VER