Blake Lively ikinci kez anne oldu

0
549

Gossip Girl ile hayatımıza giren Blake Lively ve oyuncu eşi Ryan Reynolds’ın birkaç gün önce ikinci cocukları oldu. Çiftin 2014 yılında James adında bir kız çocukları olmuştu. İkinci cocuğun cinsiyeti ise henüz açıklanmadı.
2008 – 2011 yılları arasında Scarlett Johansson ile evli olan Ryan Reynolds’ın daha önceki eşinden çocuğu yok. Geniş bir aileden geldiğini söyleyen Ryan, kendisinin 4, Blake’in ise 5 kardeş olduklarını ve kendileri de geniş, çok çocuklu bir aile olmak istediklerini belirtiyor. 2 yıl içinde 2. çocuklarını yaparak aldıkları kararın ciddiyetini göstermiş oldular zaten.

blake-lively-instagram
Doğumun üzerinden sadece birkaç gün geçmiş olmasına rağmen en yakın arkadaşının düğününe katılmayı eksik etmeyerek enerjisi ile herkesi şaşırtan Blake Lively, instagram hesabına eklediği fotoğrafa “Gezegendeki en güzel gelin. Arkadaşlığın için teşekkür ederim. Seni seviyorum” notunu düştü.

Blake Lively’yi sinema ekranlarında en son geçtiğimiz aylarda vizyona giren Woody Allen’ın son filmi Café Society’de gördük.
Ryan Reynolds’ı ise 2008’de 2.si de gelecek olan Deadpool’da izlemiştik en son.

blake-lively-ryan-reynolds

blake-lively-hamile

blake-lively-ryan-reynolds-2016

blake-lively-ryan-reynolds-cocuklari

CEVAP VER