Balık burcuna önemli tavsiyeler

0
554

Balık burcu musunuz tatlı hanımlar? O zaman size bazı söyleyeceklerim var. Bunlar, haftalık, günlük burç önerisi değil, her zaman işinize yarayacak, burcunuzun genel özelliklerine dayandırılmış mantıklı tavsiyeler.

Balık burcu kadını olarak, genelde herkesin bilmediği bir özelliğiniz var ki o da aslında hırslı ve inatçı olmanız. Aklınıza koyduğunuz şeyi yapmak istiyorsunuz ve kafanıza takıyorsunuz. Ama şu meşhur duygusal yapınız sizi bu konuda vahşi adımlar atmaktan alıkoyuyor olabilir. Burada dengeli davranmak durumundasınız. Yumuşak yapınızla hırslı güdülerinizi ortada buluşturmalı, derin bir nefes almalı ve gerekeni yapmalısınız. Bu iki özelliği de taşıyor olmanızı yararınıza kullanabilirsiniz. Çünkü başarı, aslında dengeli hareket etmekle gelir. Sakinliği ve soğuk kanlılığı sağlama konusundaki gizli gücünüzün farkına varın ve onu kullanın.

Balık burcu kadını çekici bir yumuşaklığa sahiptir. Bunun size sağladıklarını gözardı etmeyin. İnsanların şefkat gösterme konusundaki dürtülerini harekete geçirebilirsiniz. Ama tabii ki bunu insaflı bir şekilde yapın. Zaten merhametli bir yapınız var. Bunu sadece içinizde yaşamak yerine harekete geçin. İnsanlara, çevrenize faydalı olabilirsiniz. Örneğin bir sivil toplum kuruluşuna destek verebilir, bağışlar organize edebilirsiniz.

Yumuşak huylu olmanızın avantajlarını kullanın ama insanların sizi incitmesine de izin vermeyin. Kolayca kullanılabilir, ezilebilir bir karakter imajı çizmekten uzak durmaya çaba gösterin.

Duyguları ile hareket eden bir kadınsınız. Bunun sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Aslında duygularına kaptırmak hiç kötü bir şey olmadığı gibi, kalbinizin götürdüğü yer en doğru yer de olabilir.

Kendinizi evinizde rahat hissedersiniz, evinize bağlısınızdır, değil mi? Evinize özen gösterin diyeceğim ama bunu zaten yapıyorsunuzdur. Ama eve kapanıp asosyalleşen bir tip de olmaya başlamayın sakın.

İnce zevkleri olan bir kadınsınız. Güzellikleri fark eder, gözünüzün önünde zarif şeyler olmasını tercih edersiniz. Bu tarafınızı beslemeye devam edin. İnsan güzelliklerle çevreledikçe etrafını, hem kendisi hem başkaları bundan olumlu etkilenir. Ortamı güzelleştirmeye devam edin.

Biraz kıskanç olduğunuzu söyleyebiliriz değil mi? Aman dikkat. Kıskançlığın fazlası her daim zarar, biliyorsunuz. Özellikle kıskançlığı ile tanınan insanlar itici olur. Kıskanç tarafınızı törpülemeyi bilin.

Ağlamak sizin için normal, belki sık sık yaşadığınız bir şey. Ağlamak suç değil, zayıflık göstergesi de değil. Duygularınızı yaşamaktan korkmayın. En sağlıklısını yapıyorsunuz. İç dünyanızın zengin olduğu bir gerçek. Duygular da bunun önemli bir parçası.

Yeni bir iş arayışında iseniz estetik, zevk, güzellik, yaratıcılık gerektiren konulara eğilebilirsiniz. Bu tip şeylerde vizyonunuz açık. Başarılı olacaksınızdır.

Romantik bir kadın olduğunuzu söyleyebiliriz değil mi? Herkesin böyle olmadığını lütfen kabul edin. Sizin romantizm beklentinizle karşınızdaki aynı seviyede değildir ve büyük ihtimalle de olmayacaktır. Ama siz kendi romansınızı yaratmaya yetersiniz.

Şöyle bir gerçek var: Çok seviyorsunuz ve çok sevilmek istiyorsunuz. Doğru kişi ile beraberseniz bu zaten gerçekleşmiş demektir. Ama eğer aşk hayatında arayış içindeyseniz, hayalci olmaya meyilli yapınız yüzünden lütfen bitmesi gereken zayıf ilişkilerin içinde zaman kaybetmeyin. Sizin beklentilerinize uymayan bir ilişki içinde olmak zorunda değilsiniz. Bırakın gitsin, yeni heyecanlara, güzelliklere doğru kırın dümeni.

 

CEVAP VER