Ajda Pekkan hala çok popüler!

Daha bir 70 yıl daha da olur

0
606

Ajda Pekkan’ın 23 Ağustos tarihli konserinin biletleri çabucak tükendi. Ajda’nın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde vereceği konser için hiç yer kalmadığı, konser alanının merdivenlerinin bile dolu olduğu öğrenildi. Çok uzun yıllardır popüler müzik piyasasının en tepesindeki yerini koruyan 70 yaşındaki süperstarın bunca zaman sonra hala bu kadar popüler olması harika değil mi?

Her zaman için yaptırdığı estetik ameliyatlarla konuşulan, yaşı mevzu edilen, sağlığı, ilişkileri gündeme getirilen Ajda Pekkan’ın şov dünyası için varolduğunu, onyıllar içinde popüler kültürün ayrılmaz bir parçası haline geldiğini, son derece keyifli bir müzisyen, her türlü de şık ve güzel bir kadın olduğunu kabul etmek lazım değil mi sizce de tatlı hanımlar? Bu hayatta bir tane Ajda var, ve o da gerçekten süperstar. Sahnede olduğu sürece de onu izlemek güzel.

ajda-pekkan-resimleri-4 ajda-pekkan-resimleri-3 ajda-pekkan-resimleri-2 ajda-pekkan-resimleri-1 ajda-pekkan-resimleri ajda-pekkan-resimleri-10 ajda-pekkan-resimleri-9 ajda-pekkan-resimleri-8 ajda-pekkan-resimleri-7 ajda-pekkan-resimleri-6 ajda-pekkan-resimleri-5 ajda-pekkan-resimleri-11

 

CEVAP VER