2017’den burç haberleri

0
990

Şaka maka 2016’yı da bitiriyoruz neredeyse tatlı hanımlar. Burçlar dünyasında neler olup bittiğiyle ilgilenenlerimiz için, 2017 yılı burç haberlerini merak ettik ve bir derleme yaptık. Umarız işinize yarar. İşte buyrun, 2017 burç tahminleri:

burca-gore-2017-tahminleri

Bir kere şunu aklınızda tutun: Mutluluk, hayattan keyifli anları süzebilmeye bağlı. Mutlu olma şansı her daim içinizde, yanınızda. Evet, bazımız bunu daha kolay yapabilecek şansa, imkanlara sahip, bazımız o kadar rahat bir hayat sürmüyor. Bununla beraber, keyifli anlar yaratabilmek için bazen çok az şey gerektiğini görüyor insan. Mutluluk da keyifli anların toplamı. Sevdiğiniz insanlarla güzel bir sohbet. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla bir telefon konuşması. Bir fincan köpüklü kahve. Yumuşacık bir battaniye örmek. Seneye çıkılacak küçücük bir tatil planlamak… İşte bunları yapma şansını içimizde tuttuğumuz sürece, burcumuz ne olursa olsun, 2017 yılından güzellikler bekleyebiliriz.

2017-yili-burclar

2017, yıldızlar ve gezegenler hareketliliği açısından yoğun bir yıl. Jüpiter, Terazi burcundan geçiyor. Mart-Nisan Venüs gerilemesi görülüyor. Balık, Aslan ve Kova burçlarında Ay ve Güneş tutulmaları yaşanıyor. Bunun gibi birçok hareket, burçları tekil ve çoğul olarak etkileyecektir.

Evet, 2017 senesi, fırsatların yaşanacağı bir yıl olacak. Ama öyle her köşe başında karşımıza beklediğimiz fırsat çıkacak gibi değil. Dikkatli olmalı, az ama öz şans olasılığını yakalamalıyız. Bu hem özel hayat hem de iş hayatı anlamında geçerli. Yılın özellikle ortaları, mevsimlerin atmosferi ısıttığı aylar, iş ve aşk anlamında fırsatların artacağı aylar olacak.

Para kazanacak işlere girişme konusunda atak davranılması gereken bir yıl olduğu söyleniyor 2017’nin. Uzun süredir düşündüğünüz bir girişim varsa, artık kafanızda son netleştirmeleri yapmalısınız. 2017, bu konuda umut vaat ediyor. Atak olun, harekete geçin. Küçük ama cesur adımlarla işe koyulun.

KOÇ: Koç burcunu Mars gezegeni yönetiyor. Hırslı Koç insanları, 2017’de kariyer anlamında yine risk almaktan çekinmeyecektir. İşler genel olarak yolunda gidecek. Yıl ortalarında biraz fazla oğunluk beklenebilir. Ancak biraz da dikkat dağınıklığı yaşanabilir. Korkacak bir şey yok, bunun da sebebi duygusal anlamda da haberlerin iyi olması. Genel olarak enerjisi yüksek, ciddi bir sağlık sorununun olmadığı, olumlu bir yıl bekliyor Koç’ları.

BOĞA: Venüs gezegeni tarafından yönetilen Boğa burcu insanları, 2017’de çok çalışacak. İş anlamında karşısına ufak tefek sorunlar çıkabilir ama aşılmayacak şeyler değil. Sosyal ilişkilerde başarı beklenen bir yıl bu. Tek sorun vakit. İşlerin yığılması nedeniyle Boğa’lar sevdiklerine ve hobilerine vakit ayırmakta zorluk çekebilir. Onları ihmal etmemek, en azından arayıp sormak iyi olacak. Yıl sonuna doğru iş anlamında başarılar bekleniyor. Sağlık sorunları yaşanmıyor.

İKİZLER: Merkür gezegeni tarafından yönetilen İkizler burcu insanları, yaşadığı zorluklardan iyi dersler çıkarıp güçlü kapatacağı bir 2017 yaşayacak. Sosyal ve bireysel ilişkilerde olumlu hareketler görülüyor. İş anlamında sürekli bir çaba gerekiyor; belki her zamankinden daha fazla. Büyük bir sıkıntı yaşanmama ihtimali yüksek olsa da tedbiri elden bırakmamak iyi olacaktır. İkizler, kendine iş hedefleri koymak ve bunlar için planlar yapmak için kullanabilir 2017’yi. Aşk konusunda aydınlık görünüyor.

YENGEÇ: Ay tarafından yönetilen Yengeç burcu insanları, hassas yapılarıyla bilinir malum. Bu nedenle, 2017’den özellikle fazla etkilenebilirler. Sorunlar, olduğundan daha büyük görünecek. Ancak bunlar aşılmayacak şeyler değil. Sürekli olumlu taraflarını desteklemesi gerekiyor Yengeç’lerin. Aşkta pozitif dalgalanma görülüyor. Var olan ilişkilerdeki büyük sorunlar çözülebilir. Yeni ilişkiler için yılın ortasına doğru güzel fırsatlar çıkabilecek. İş konusunda sürekli dikkatli olmak, sağlığa ekstra özen göstermek gerekiyor.

ASLAN: Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu insanlarının ateşli olmasına şaşmamak gerek. 2017, Aslan burcuna tutkulu bir aşk vaat ediyor. Var olan ilişkilerde işler gayet yolunda görünüyor. Yılın sonlarına doğru iş anlamında başarı şansı daha yüksek. Geçmiş yılların birikimleri, kariyer anlamında meyvesini verebilir. Parasal olarak yükselme işaretleri var. Enerji genel olarak yüksek ama bunu bu şekilde tutmak için zihni dinlendirmenin yollarını bulmak şart. Aslan gibi coşkulu bir burç için 2017, kendini dinlemeyi ve dinlendirmeyi öğreneceği bir yıl olacağa benziyor.

BAŞAK: Merkür gezegeninin yönettiği Başak burcu insanları, kendilerini çalışkan hissettikleri bir yıl geçirecek. İş anlamında uzun zamandır bekledikleri parasal yükselişin yaklaşmakta olduğu görülüyor. Biraz fazla çalışmak gerekebilir ancak buna değecek. İlişkiler anlamında uzun süredir devam eden sorunlar, iş hayatındaki yoğunluğa rağmen çözülecek gibi duruyor. Sevdiklerine bir parça zaman ayırmak yetecek Başak’lara. Tatil için az zaman olmasına rağmen keyifli bir mola imkanı olacak. Olumlu düşünceyi korumak her zamankinden önemli olacak.

TERAZİ: Venüs gezegeninin yönettiği Terazi burcu insanları, elbette dengeli ortamda kendini rahat hisseder. 2017 çok dengeli bir yıl olmayacak onlar için. Bu nedenle biraz yüksek enerjiye ihtiyaç var. Heyecanlı ve yoğun bir sene olacak; hem iş hem sosyal ve kişisel hayat anlamında. Bu harekete yetişmek için kendini zorlayan Teraziler, bu seneyi daha güçlü ve azimli kapatacak. Üstelik emeklerinin karşılığını alabilecekleri bir sonraki seneye de hazırlık yapmış olacaklar.

AKREP: Pluto cüce gezegeni tarafından yönetilen Akrep burcu insanları, özel hayatlarında büyüme ve olgunlaşma ile sonuçlanan olaylar yaşayacak. İş hayatında azim gerektiren, sabır gerektiren, sonunda karşılığının alınacağı bir yıl olacağa benziyor 2017 Akrep’ler için. Yeni ilişkilerin gündeme gelmesi için Nisan ayı itibariyle şans artıyor. Halihazırda var olan ilişkiler için çok iyi ve güzelliklere açık bir sene. Sağlık konularında ekstra dikkat etmek iyi olacaktır.

YAY: Jüpiter gezegeninin yönettiği Yay burcu insanları, karar verme becerisi yüksek tiplerdir. Bu tutarlı karakterlerini destekleyen, güvenli bir yıl olacak 2017 Yay’lar için. Çevrelerinde zorluk yaşayan yakınlarına yardım etme isteği içinde olan Yay’lar, bunun karşılığını yılın son kısmında alacak. İş anlamında her şey iyi görünüyor; kazançlı bir yıl olacağa benzer. Yay’ların işe ayıracağı zaman epey fazla olacak. Yine de bir tatil fırsatı görünüyor. Yeni aşk ilişkileri için çok olumlu bir yıl. Var olan ilişkilerde, yoğun iş temposu nedeniyle sıkıntılar yaşanabilir, dikkat. Tek gereken biraz hoşgörü ve sabır.

OĞLAK: Satürn gezegeni tarafından yönetilen Oğlak burcunun insanları, iş anlamında yüksek, aşk ilişkileri anlamında durgun bir yıl geçireceğe benziyor. Ama yılın son kısmında bu durgunluğu sona erdirecek bazı fırsatlar çıkabilir. Sosyal ve kişisel anlamda bütünlük, iyi hisler ile dolu bir 2017 olacak. Kariyer kararları almak ve yükselmek için doğru bir sene. Oğlak’lar, özellikle yılın son dönemlerinde kendilerini mutlu edecek haberler alabilir.

KOVA: Uranüs gezegeninin yönetimi altındaki Kova burcuna mensup insanlar, 2017 yılında genel olarak biraz dikkatli olmalı gibi gözüküyor. İş ve özel yaşamda ani kararlardan kaçınmak gerekiyor; ki Kova burcu ani karar alma konusunda ataktır. Bu özelliği biraz kontrol altına almak gereken bir sene bu. İş anlamında çok gözü açık, dış etkenleri gözlemler durumda olmak lazım. Yine de her zaman enerji ve istek seviyesi yüksek olan Kova’lar, biraz sabırlı olursa bu yılı memnun bir şekilde bitirebilir. Özellikle yıl sonu, iyi haberlere gebe.

BALIK: Neptün gezegeninin yönettiği Balık burcu insanları, 2017 yılında hislerini biraz kontrol altında tutup duygusal tarafını bastırmalı gibi gözüküyor. Arada zorlukların yaşanabileceği bir yık olacak; ancak ılın son çeyreğinde huzur düzeyi artacak. O vakte kadar strese kendini kaptırmamalı ve çalışmaya devam etmeli Balık’lar. Devam eden bir ilişkisi olan Balık’lar, bu beraberliğe yeni bir heyecan katmanın yollarını bulacak bu sene. Balık’lar, alışık oldukları ve istedikleri iç huzuruna, yılın son dönemlerinde tekrar kavuşacak.

 

 

 

 

CEVAP VER